Ağustos 4, 2021

“Herkesin Dilinde Aynı İfade; Geçinemiyoruz”

Aksaray’da vatandaşlarla bir araya gelen İyi Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, “Herkesin dilinde aynı ifade; ‘geçinemiyoruz.’ Çiftçi kardeşlerimizin uçan kuşa borcu var. Üretici, ürettiğinin karşılığını alamamaktan, vatandaş iş bulamamaktan dertli.” dedi.

Çalışmalarına devam eden İyi Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, şehrin farklı noktalarında ziyaretler gerçekleştirdi. Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ile bir araya gelen Erel’e gezilerinde İyi Parti İl yöneticileri eşlik etti. Erel, Ihlara Kasabası’nda pazarcı esnafı ve vatandaşlarla da bir araya geldi.

“BUGÜN SESİ OLDUĞUMUZ HALKIN, O GÜN ÇARESİ OLACAĞIZ”

 Programının ardından yazılı bir açıklama yaparak esnafın ve vatandaşın sorunlarına değinen Erel, “İl yönetici arkadaşlarımızla Sn. Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’yu ziyaret ettik. Aksaray hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Kendisine ilgisi ve misafirperverliği için teşekkür ederiz. Ayrıca programımız kapsamında Ihlara kasabasında esnaf ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek dertlerine ortak olduk. Herkesin dilinde aynı ifade, ‘geçinemiyoruz.’ Çiftçi kardeşlerimizin uçan kuşa borcu var. Üretici, ürettiğinin karşılığını alamamaktan, vatandaş iş bulamamaktan dertli. Tüm bu sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulması gerekiyor. İnşallah ilk seçimlerde iktidara gelecek ve bugün sesi olduğumuz halkın, o gün çaresi olacağız.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.