Ağustos 4, 2021

Aksaray Belediyesi’nden Ödüllü Karikatür Yarışması

Aksaray Belediyesi, pandemi sürecinde vatandaşları sosyal etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor.

Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi sürecinin vatandaşlar üzerinde oluşturduğu psikolojik etkileri ortadan kaldırmak için birbirinden renkli etkinlikler düzenleyen Aksaray Belediyesi yeni bir yarışmayı sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Her yaş grubundan vatandaşın katılım sağlayabileceği ‘’Aksaray’da Pandemi’’ konulu yarışma ile karikatür çizme yeteneğine güvenen yarışmacılar yeteneklerini sergileyecekler.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı EriK8iZXIAIznmp-1024x572.jpeg

Yarışmaya katılmak isten vatandaşlar çizdikleri karikatürlerini karikatur@aksaray.bel.tr  mail adresine gönderecekler. Aksaray Belediyesi tarafından değerlendirilen yarışmanın kazananları  belediyeye ait sosyal medya hesaplarından açıklanacak.

18 Ocak- 18 Şubat tarihleri arasında başvuruların yapılacağı yarışmanın kazananlarına ödüller verilecek. Karikatür yarışmasında birinciye 1000 TL İkinciye 500 TL üçüncüye 300 TL ve mansiyona kalan yarışmacılara da 100 TL ödül verilecek.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar aksaray.bel.tr. adresinden ve 444 55 68 numaralı telefonlardan bilgi alabilecek.

Bir Cevap Yazın

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.